• BIST 76.925
  • Altın 601,28
  • Dolar 2,2415
  • Euro 2,8605
  • Siirt 15 °C

Başbakan Erdoğan Mitingini CANLI İZLE(A HABER CANLI YAYIN BAŞBAKAN ERDOĞAN KONUŞUYOR)

Başbakan Erdoğan Mitingini CANLI İZLE(A HABER CANLI YAYIN BAŞBAKAN ERDOĞAN KONUŞUYOR)
Türkiye'nin en iyi haber siteleri arasında yer alan A Haber Canlı Yayın akışını izle.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Canlı İzle.Başbakan Erdoğan 20 mart Sakarya mitingi canlı izle. Başbakan'ın Mitingini A Haber sitesinde CANLI olarak İzleyin.A Haber Canlı İ

AK Parti 20 mart mitingini canlı izle. Başbakan Erdoğan 20 mart Sakarya mitingi canlı izle. AK Parti mitingini canlı izle. AKP 20 Mart Sakarya  mitingi canlı izle. AKP 20 Mart Sakarya mitingi canlı izle.
 

(A Haber Canlı izle) A Haber'de Bugün canlı Yayın Akışı, A Haber 20 Mart Perşembe bugünkü yayın akışı,Türkiye'nin en iyi haber siteleri arasında yer alan A Haber Canlı Yayın akışını izle.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Canlı İzle.Başbakan'ın Mitingini A Haber sitesinde CANLI olarak İzleyin.A Haber Canlı İzle.CanlıYayın A Haber.20 Mart Perşembe A Haber Yayın Akışı.A Haber  CANLI İzle.Donmadan HD yayın ile A Haber Canlı İzle.

 

Bugün 20 Mart 2014 Perşembe ve Hergün A Haber Televizyonunda yayınlanacak programların listesine ulaşmak için sitemizi takip edebilirsiniz. A Haber Yayın Akısı (20 Mart 2014) Perşembe Günü Yayın Akışı.

 


A HABER ...TIKLA... CANLI İZLE

Türkiye'nin en iyi haber siteleri arasında yer alan A Haber Canlı Yayın akışını izle.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Canlı İzle.Başbakan'ın Mitingini A Haber sitesinde CANLI olarak İzleyin.A Haber Canlı İzle.CanlıYayın A Haber.20 Mart Perşembe A Haber Yayın Akışı.A Haber  CANLI İzle.Donmadan HD yayın ile A Haber Canlı İzle.

Başbakan Erdoğan Tekirdağ'da halka seslendi.

Başbakan Erdoğan Tekirdağ konuşması

 

İşte Başbakan'ın konuşmasından satır başları...

-30 Mart'ta bu sandıkların aydınlanacağına inanıyorum.

-30 Mart seçimleri ülkemiz, milletimiz için hayırlara vesile olsun. 

-Tekirdağ ve tüm ilçelerinde 1 katrilyon 200 trilyonluk yatırımları hizmete aldık.  

-Türkiye oynanan oyunu görüyor. Şantaja montaja dublaja hayır diyor Tekirdağlı. Milletimiz Türkiye üzerinde, sandık üzerine oynanan oyunu görüyor ve itiraz ediyor. CHP de MHP de artık iradelerini, akıllarını Pensilvanya'ya kiraya verdiler. Şimdi 30 Mart'ta benim milletim bu hesabı soracak. Ne diyecek? Yahu arkadaş senin Amerika'da ne işin var? 15 yıldır sen buralarda yoksun. Ne yapacaksan gel burada yap. Her kirli oyunun altından sen çıkıyorsun. Bugüne kadar susmuş 2-3 gündür konuşmaya başlamış. Bedduaları sen yapmadın mı? Sonra geri vitese taktı. Tamam da o kasetleri ne yapacaksın?

Başbakan Erdoğan Tekirdağ‘da konuştu

-Sen ne biçim hocasın? Türkiye'den kaçıp gidiyorsun. Emekli falan değil. O paralel yapı kendisine pasaport tezgahlıyor Amerika'ya gidiyor. Sen oradan ülkeyi karıştıracaksın biz de seni bırakacağız. 'Uzun adam gitmeliydi' diyor. Biz öyle dualar alıyoruz ki...Bize halkımız yeter, Hak yeter. Bu iki parti zaten ruh ikiziydi şimdi Pensilvanya ile ittihak ettiler.  

-Kılıçdaroğlu 'Başörtüsü sorunun ben çözdüm' diyor. Güler misiniz ağlar mısınız... Sen önce kendi evinin adresini öğren. 

-SSK'nın genel müdürüyken hastaneleri yolsuzlukla batırdı. 

-Normalleşme bizimle sağlandı. Başı açık başı kapalı kardeşlerim hep bir arada. 

-BDP siyasi Kürtçülük, MHP siyasi Türkçülük yapıyor. CHP de kumsalların partisiyim diyor. Biz 77 milyonun partisiyiz. 

-Batı'da ne varsa Güneydoğu'da da o olacak. Ayrım yok. 

-Bunlar belediyecilikten anlamaz. Bu iş bizim işimiz. Tekirdağ'ı AK Parti'ye teslim edelim ve Tekirdağ modern bir şehir haline gelsin. 

-Bir Başbakanın telefonunu dinlemek yasaktır. Ama bunlar sahtekar, bunlar korsan. Bunlar casusluktan yargılanacak. Sıradan bir olay değil bu. Sen Cumhurbaşkanı, Bakanları dinleyceksin. Bunun hesabını sormak bizim görevimiz değil mi? Yardım yataklık yapan kimler varsa hepsine hesabını soracağız. 

-Zekat topladılar, zekatı yerine vermediler, kurban topladılar kurbanı yerinde kesmediler. 

-Bunların dershanelerinde çocuklarınız varsa çekin alın. Hafta sonu ücretsiz takviye kurslarını biz vereceğiz. 

-Gece beddua seansları düzenliyorlar. Başbakan'a beddua. 12 sene önce aklınız neredeydi? Tesbihler geliyordu. Dert başka rant. Korkunç rant vardı bu kesilince...Diyor ki 'Bir ceketim var.' Sevsinler senin ceketini. Eee saraylar ne olacak? Amerika'da Pensilvanya'da çiftlikte oturacaksın gelen gidene yer yatağı göstereceksin. Amerika'da inzivaya çekilmiş, Türkiye'de inzivaya çekilecek yer yok muydu? Biz doğru olanı yapacağız. 30 Mart bunun tarihi. 

-Bunların dağıttıkkları gazeteler var broşürler var. İftiralarla dolu. Bunlar iyice kayış attılar. Her türlü yalan var bunlarda. 

-Tekirdağ'a 480 yatalı şehir hastanesi kazandırıyoruz.

-İstanbul-Tekirdağ-Kırklareli-Edirne hızlı tren projesini yatırım programımıza aldık. Tekirdağ Limanı'nı bir iç liman olmaktan çıkardık. Avrupa Havalimanı haline getirdik. Marmaray sadece İstanbul'un değil aynı zamanda Tekirdağ'ın da projesidir. 

-150 yıldır yenilenmeyen Rumeli demiryolunun Tekirdağ kısmının tamamını yeniledik. 

-Tekirdağ'a yeni bir gar yaptık. Modern bir yük toplama merkezinin yapılması için de bir proje hazırlıyoruz. Tekirdağ'a şu ana kadar 7 katrilyonluk yatırım yaptık. 

-Namık kemal Üniversitesi'nde şu anda 23 binden fazla öğrenci var. 

-İnsan odaklı sağlık politikamızda yeni hastaneler inşa ettik. 

-Bunların belediyelerinde kanalizasyon sokaklara akar. 

-CHP gericidir. 

-Biz göreve geldik Türkiye'nin milli geliri 230 milyar dolardı şimdi 820 milar dolar. O CHP'nin yavrusu DSP var ya...Bunlar hep aynı. 230 milyar dolardan devrettiler bize. 

-79 senede 6 bin 100 km bölünmüş yol yapıldı Biz 12 yılda 17 bin km bölünmüş yol yaptık. 

-IMF'ye bor. 23,5 milyar dolardı şimdi sıfır. Bütün borçları ödedik. Kim borçlandı? MHP, DSP, Şimdi biz IMF'ye 5 milyar dolar borç verir duruma geldik. Bu MHP ne diyor ' Biz milliyetçiyiz' Sevsinler senin gibi milliyetçiyi. Bunlar kafatası milliyetçisi. Zaten CHP Türkiye'de iktidar olamaz. Ama yerelde de bunlara bu fırsat verilmesin.

Akşam

Bu haber toplam 1869 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÖZEL HABERLER
ANKET
Yeni Siirt Belediye Başkanı hangi sorunu çözmeye öncelik vermeli?
Tüm Hakları Saklıdır © 01 Ocak 2006 Siirt Haber Ajansı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Sistemi: CM Bilişim