• BIST 116.632
  • Altın 161,848
  • Dolar 3,7916
  • Euro 4,6745
  • Siirt 10 °C

Bebek Elbiseleri için Rehber

Bebek Elbiseleri için Rehber
Bebek kıyafetlerinde yıkanabilirlik kesinlikle göz önüne alınması gereken bir şeydir.

Bebek kıyafetlerinde yıkanabilirlik kesinlikle göz önüne alınması gereken bir şeydir. Etiketlere sadece boyut, kumaş türü veya rahat uyuma bilgileri için değil aynı zamanda yıkama talimatları için baktığınızdan emin olmalısınız. Aldığınız bebek elbiseleri için elle yıkama düşüncesinden hoşnut değilseniz, ancak sık sık değiştirirseniz, satın aldığınız bebek kıyafetlerinin dayanıklılığı ve yıkanabilirliği konusunda özellikle de bebeğinizin gündelik giysileri hakkında ciddi düşünmeyi öneririz. 

Bebek Elbiseleri Yıkama Önerileri 

Bebeğinizin kıyafetlerinin yumuşak kalmasını sağlamak için yukarıda bahsedilen bebek kıyafetlerinin nasıl yıkanacağı üzerine ipuçlarını izleyin ve hassas cildine zarar vermeyin. Özellikle yenidoğanların hassas ciltleri olma eğiliminde oldukları için genellikle tüm giysileri kullanmadan önce yıkamanız iyi bir fikirdir. İstisna, cilt ile fazla temas etmeyen katlar ve ceketler gibi dış giyim olabilir.

Ek olarak, yıkama ve kurutma için çorap gibi küçük nesneleri bir file torbaya koymalı ve diğer kişilerin giysileri ile birlikte yıkamamalısınız. Bebeğin cilt tahrişine neden olma ihtimali olan kıyafetlerinin ayrı olarak daha az tortu bırakan bebek deterjanları kullanılarak yıkanması ortak bir tavsiyedir. Anne sütü, formül, tükürme veya kıvırcık tarafından yapılan lekelerin yönetilmesine yönelik en iyi yaklaşım, göreceli olarak taze iken mümkün olduğunca rahatsız edici maddenin silinmesini veya durulanmasını denemektir. 

Bebek Elbiseleri Fiyatları Neden Fazla Görünür?

Bebek sahibi olan herkesin ilk bebek elbiseleri fiyatları ile karşılaştıklarında verdikleri tepki hemen hemen aynıdır. Çok pahalı bulunan bu tepkinin ardındaki gerçek ebatlar ile kıyaslamadır. Dikiş makineleri ve makine tezgâhları icat edildiğinde, elde giysi üretme işi büyük ölçüde kesildi. Artık insanlar hazır kumaş satın alabilir ve dikiş makinesi kullanarak birbirine dikebilirler. Bu, dikiş teknolojisinde ilerlediğimiz kadarıyla ilgiliydi, ancak şu anda kıyafetler, atölyelerde ışık hızında çalışan insanlar tarafından bir araya getirilmek yerine tasarıma yönelik bir çalışma ile tamamlanıyor. Ayrıca bebek elbiselerinde fire payı yüksektir, bu da maliyetleri arttırır.

Yine de kısa süreli giydirme olanağı bulduğunuz bebek elbiseleri için bir servet ödemek zorunda değilsiniz. http://www.hayabebe.com/Bebek-Elbiseleri,LA_37-2.html web sayfasında son derece ekonomik ve kaliteli bebek giysileri ve temel ihtiyaç malzemelerini bulabilirsiniz. Ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bu haber toplam 590 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
GÜNCEL
ANKET
Hükümetin bölge için son aylardaki politikasından memnun musunuz?
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Siirt Haber Ajansı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 541 941 04 68 | Haber Sistemi: CM Bilişim