• BIST 110.932
  • Altın 175,077
  • Dolar 4,0581
  • Euro 4,9812
  • Siirt 11 °C

Mezoterapi ve Uygulama Bölgeleri

Mezoterapi ve Uygulama Bölgeleri
Orta deri tedavisi anlamında kullanılan mezotrapinin temeli; ihtiyaç görülen bölgeye iğne iğneler yardımıyla gereken ilaçların enjekte edilmesidir.

Mezoterapi ve Uygulama Bölgeleri

Orta deri tedavisi anlamında kullanılan mezotrapinin temeli; ihtiyaç görülen bölgeye iğne iğneler yardımıyla gereken ilaçların enjekte edilmesidir. Estetik alanda sıklıkla başvurulan bu yöntem özellikle selülit sorunu yaşayanların en çok tercih ettikleri yöntemlerden bir olmuştur. Belki de ismine ilk defa denk gelenler için mezoterapi uygulama bölgeleri nedir, sorusuna;

  • Bölgesel olarak incelme ya da sıkılaşma için,
  • Çatlak tedavisi için,
  • Lipoliz tedavisi için,
  • Selülitlerin giderilmesi için,
  • Ergenlik ya da hamilelik sonucunda meydana gelen çatlakların yok edilmesi için kullanılır.

Estetik Medikal Hekimi Dr Mehmet Akgün ile yapacağımız değerlendirmelerle, Lazer ve Epilasyon Merkezimiz’de sizler için uygulamaya hazır olduğumuz bu yöntem, özellikle selülit tedavi için çokça tercih edilmektedir. Bir hafta seans aralıklarının olduğu selülit tedavisinde mezoterapi, selilütlerinizin ilaçla tedavi edildiği anlamına gelmektedir.sadece selülitlerinizin yok olmasını değil, aynı zamanda vücut hatlarınızın oranlı bir biçimde belirginleşmesini ve de karın ve bacaklarınızda sıkılaşmanızı sağlar. Biyolojik yaşınızdan beş yıl ya da daha fazla bir gençleşme görülmesini sağlayan bu uygulamayla çatlaklarınızın da yok olduğunu ve vücudunuzun canlılık kazandığını göreceksiniz.

Mezoterapi uygulama bölgeleri arasında en çok selülitin görüldüğü kalça, basen ve göbek kısımları olsa da diğer bölgelerde de en az selülitte görülen başarı kadar başarı elde edilmektedir. Özellikle de çatlak tedavisinde sıklıkla tercih edilen mezoterapiden istenilen sonucun alınması için 4-6 seans arasında bir süre devamlılık sağlamanız gerekir.

Yaşlılık belirtilerinin en net olarak görüldüğü yüz bölgesinde uygulanan mezoterapi sayesinde, yüzünüzün alacağı mineral, vitamin aminoaist gibi takviyelerle canlılık ve geçlik kazanacak, kırışıklıklarınızdan kurtulacaksınız. Özellikle yaş ilerledikçe bayanların en çok dikkat ettiği boyun ve ellerdeki kırışmaların da çözümü mezoterapide diyebiliriz.

Sizin için yapacak olduğumuz cilt analizden sonra , ihtiyaç duyduğunuz bölgeye uygulama başlar. Uygulanacak bölgeye göre; uygulama süresi 6 ile 30 dk arasında değişir. Hiçbir risk taşımayan ve sorun yaşadığınız bölgeye kalıcı çözümler getiren uygulamayı demek için Epilasyon ve Lazer Merkezimiz’e hepinizi bekliyoruz. Ağrısız ve de acısız uygulamalarla yaşlanmaya son diyoruz. Ayrıca mezoterapi uygulamaların da en sık tercih edilen arasında saç mezoterapisidir.

Bakınız: https://www.lazerepilasyonmerkez.net/

Bu haber toplam 691 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
GÜNCEL
ANKET
Hükümetin bölge için son aylardaki politikasından memnun musunuz?
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Siirt Haber Ajansı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 541 941 04 68 | Haber Sistemi: CM Bilişim