• BIST 7952.12
  • Altın 1889.848
  • Dolar 28.9835
  • Euro 31.2487
  • Siirt 13 °C

Acıların Çocuğu Emrah Restini Çekti

Acıların Çocuğu Emrah Restini Çekti
Yıllardır basına demeç vermekten kaçınan Emrah, yapımcı Faruk Turgut'un açıklamaları karşısında sessizliği bozdu ve ilk kez konuşarak yapımcıyı topa tuttu. 'Unutamadım' dizisinde rol alacağı açıklanan Emrah'ın dizi projesi iptal olmuştu. 'Unutamadım' dizi

Yıllardır basına demeç vermekten kaçınan Emrah, yapımcı Faruk Turgut'un açıklamaları karşısında sessizliği bozdu ve ilk kez konuşarak yapımcıyı topa tuttu. 'Unutamadım' dizisinde rol alacağı açıklanan Emrah'ın dizi projesi iptal olmuştu. 'Unutamadım' dizisinde rol alacağı açıklanan Emrah'ın dizi projesi iptal olmuştu. Gold Film'in sahibi Faruk Turgut'un Emrah'ı hedef alan açıklamaları sonrasında Emrah'tan yanıt gecikmedi. Yapımcı Faruk Turgut'un Emrah'ın karakteri yüzünden çekecekleri dizinin rafa kalktığını söylemesi ünlü sanatçıyı çileden çıkardı. 'Unutamadım' dizisinde rol alacağı açıklanan Emrah'ın dizi projesi iptal olmuştu.

‘Unutamadım’ dizisinde rol alacağı açıklanan Emrah’ın dizi projesi iptal olmuştu. Gold Film’in sahibi Faruk Turgut’un, Emrah’ın iş prensipleri nedeniyle titiz çalışmasını eleştirdiği ve bu yüzden anlaşmazlığa düşerek dizi projesini rafa kaldırdığı söylenmişti. Emrah, konu hakkında ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı ve oyuncu, “Faruk Turgut’u eskiden beri tanıyan biri olarak magazin basınına yaptığı açıklamaları hayretler içinde okudum” dedi.

 

ÇAĞA AYAK UYDURAMIYOR

Emrah, “Faruk Turgut’un çağa ayak uyduramadığını bu projenin ön hazırlık çalışmasında gördüm. Yıllar kendisinden samimiyeti alıp götürmüş, tanımakta zorluk çektiğim bambaşka bir insana dönüşmüş. Açıklamaları kendisine hiç yakıştıramadım.

 

Şunu çoktan bilmesi gerekirdi; herkes Emrah’a patronluk yapamaz. Hele hele şu anki Faruk Turgut hiç yapamaz” diyerek gereken açıklamayı menajerinin yapacağını söyledi.

 

MENAJERİ NE DEDİ

Emrah’ın menajeri Engin Esen “Faruk Turgut’un projeyi iptal etme, rafa kaldırma gibi hiçbir yetkisi yoktur ve ayrıca da haddine de değildir. Dizinin tüm diğer ekibinin yani herkesin patronu ve yapımcısı olduğu doğru bir söylemdir. Fakat Emrah’ın patronu asla değildir” dedi. Emrah'ın anlaşması kanal ile yapılmıştır.(ajanslar)

Bu haber toplam 2735 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
GÜNCEL
ANKET
Hükümetin bölge için son aylardaki politikasından memnun musunuz?
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Siirt Ajans | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Sistemi: CM Bilişim