• BIST 111.740
  • Altın 303,198
  • Dolar 5,9721
  • Euro 6,6887
  • Siirt 6 °C

Deniz Akkaya'dan ŞOK Beyanatlar .. beni tatmin edecek ..!!

Deniz Akkaya'dan ŞOK Beyanatlar .. beni tatmin edecek ..!!
Deniz Akkaya'dan ŞOK Beyanatlar .. beni tatmin edecek ..!! Uzun bir süredir ortalarda pek gözükmeyen Deniz Akkaya Marketing dergisinin sorularını cevapladı. Akkaya kendisine sorulan sorulara cermiş olduğu Şok beyanatlar ile gündeme bomba gibi düş

Siirt Ajans Deniz Akkaya'dan ŞOK Beyanatlar .. beni tatmin edecek ..!! Uzun bir süredir ortalarda pek gözükmeyen Deniz Akkaya Marketing dergisinin sorularını cevapladı. Akkaya kendisine sorulan sorulara cermiş olduğu Şok beyanatlar ile gündeme bomba gibi düştü. işte Akkaya'nın O Beyanatları ..


 
Aşk hep güzel bir şey değil. Aşkı gerçek kılan şey iyi ve kötü giden günlerin olması. Hep iyi giden bir aşk, aşk değildir! O monoton bir şeydir. Bir şey hep iyi gitmez, doğanın kanununa da aykırı bu. Aşka dair insanın bakış açısı da zaman içerisinde değişiyor. Aşk dediğin şeyde öncelikle fiziksel bir bağ olmalı.

 

Deniz Akkaya'dan ŞOK Beyanatlar .. beni tatmin edecek

 

gibi cümleleri artık bırakalım. Bir ilişki de tek başına, aşk da olmaz sevgi de olmaz. İki insan birbirini istemeli. Telefonda onun sesini duymak istemeli. Bir hafta görüşemese bile onun yanında olduğunu hissetmeli. “Bir ay görüşmesek de seviyoruz” birbirimizi gibi bir şey yok. İnsan sevdiğini yanında istemeli.
 


Siz artık nasıl bir aşk yaşamak istiyorsunuz? sorusuna ise Akkaya şu Cevabu verdi:
 
Ben sorumlulukları olan bir insanım ve sorumlulukları olan biriyle aşk yaşamak istiyorum. Zıt kutupların birbirini çekmesine de hiç inanmıyorum. Çok zıt yönleriniz olabilir ama ortak zevkleriniz olmak zorunda. Diğer yandan “Aşkın bir sebebi olmak zorunda değil” derler. Bu çok gerçekçi değil. Ben 37 yaşındayım. Beraber olacağım ve beni tatmin edecek kadar hayat görüşü olan bir insanın en az benim kadar yaşamış olası gerekiyor.

 

Bir baba figürünü tercih ederim. Babalığına bakarım bu adamın. Ben tekrar çocuk sahibi olmayı düşünmüyorum. Ama o adamın çocuklarıyla olan ilişkisi benim için çok önemli. O insanın da benim çocuğumla olan ilişkime aynı şekilde bakıyor olmasını isterim. Çocuğumla olan ilişkimi, ayırdığım vakti kıskanmaması gerekiyor. Çünkü insanlar birbirlerine aşıkken daha fazla vakit geçirmek isterler. Ben aşık olmayı seçmem, olurum! Hayat bir denge işi.

 

 

Bu haber toplam 3020 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
GÜNCEL
ANKET
Hükümetin bölge için son aylardaki politikasından memnun musunuz?
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Siirt Haber Ajansı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 541 941 04 68 | Haber Sistemi: CM Bilişim